Tel. (22) 439-03-20 biuro@greeneris.com
Webinar

Anywhere Workspace

Zarejestruj się, obejrzeć materiał wideo oraz pobrać pomocne materiały i infografiki dzięki, którym dowiesz się jak rozwiązania VMware Future Ready Workforce pomagają pracownikom utrzymywać wysoką efektywność w czasach pracy zdalnej, gwarantując im dostęp do danych i firmowych aplikacji z dowolnego miejsca na świecie, w bezpieczny i niezawodny sposób.

Przygotuj się na epokę hybrydowych miejsc pracy

To ludzie i nowoczesne technologie, a nie szklane biurowce, stanowią o sile przedsiębiorstw

Nawet 77 proc. ludzi będzie chciało pracować zdalnie po zakończeniu pandemii. Już dzisiaj możesz przygotować swoją firmę na tę cyfrową przyszłość.

Praca zdalna przestała być przywilejem lub nagrodą dla nielicznych pracowników. Z dnia na dzień stała się obowiązującym sposobem wykonywania obowiązków, który pozwolił firmom przetrwać nieoczekiwane. Z badań VMware wynika, że ponad 70 proc. z nas będzie chciało kontynuować pracę z domu, jak już uporamy się z pandemią. Nasi respondenci przyznali przy tym, że są znacznie bardziej skuteczni pracując zdalnie, niż w biurze.

Praca zdalna to jednak nie tylko wymóg czasów. Badania pokazują, że to czynnik podnoszący efektywność biznesową organizacji, a także przyciągający nowych pracowników. Wiele wskazuje, że firmy będą więc działać w coraz bardziej hybrydowym środowisku, łącząc pracę biurową z tą w modelu zdalnym. To wymaga jednak nowego podejścia. Każda organizacja musi dziś posiadać cyfrowy fundament, który zapewni bezpieczeństwo firmowych systemów oraz umożliwi wszystkim zatrudnionym odpowiedni i bezproblemowy dostęp do biznesowych aplikacji i danych z dowolnego miejsca na świecie.

Portfolio rozwiązań VMware Future Ready Workforce stanowi taki właśnie fundament. Łącząc rozwiązania w chmurze obliczeniowej z urządzeniami końcowymi, umożliwiamy efektywną pracę gdziekolwiek i na dowolnym urządzeniu. Jako VMware oferujemy organizacjom kompleksowy zestaw cyfrowych narzędzi, które pozwalają stworzyć elastyczne, skalowalne, bezpieczne i ujednolicone cyfrowe środowisko pracy, które pomoże każdej firmie bezpiecznie stawiać kroki w nowym, post-pandemicznym świecie.

Interesujesz się technologiami i konfigurujesz firmowe systemy? A może odpowiadasz za rekrutację w swojej firmie? Bez względu czym się zajmujesz, VMware pokaże Ci jak można stworzyć efektywne środowisko pracy zdalnej. Zarejestruj się, by otrzymać dostęp do demo naszych rozwiązań, a także szeregu atrakcyjnych materiałów video, infografiki dzięki, którym dowiesz się jak rozwiązania VMware Future Ready Workforce:

 

 • gwarantują swobodny dostęp do danych i aplikacji – pracownicy chcą mieć swobodny dostęp do niezbędnych narzędzi z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki chmurze obliczeniowej i technologii VDI od VMware otrzymują takie możliwości w bezpieczny i niezawodny sposób.
 • pozwalają sprawnie zarządzać i zabezpieczać urządzenia końcowe – w świecie rozproszonych środowisk pracy działy IT muszą jeszcze bardziej czuwać nad bezpieczeństwem firmowych danych. Dzięki VMware mogą zabezpieczyć wszystkie firmowe dane, a także zarządzać wszystkimi urządzeniami pracowników, bez względu gdzie się znajdują.
 • usprawniają działanie firmowych sieci – nowe zdalne środowiska pracy to nowe wymogi w zakresie wydajności i dostępności sieciowej. Dzięki VMware pracownicy mogą mieć jednak dostęp do firmowych sieci w bezpieczny i szybki sposób.

Wybierz opcję i dowiedz się więcej

Pracujesz w dziale HR, rekrutujesz do swojej organizacji nowych pracowników lub prowadzisz procesy onboardingu?
A może interesujesz się technologiami, konfigurujesz firmowe systemy oraz sieci, albo czuwasz nad bezpieczeństwem firmowych danych? Jeśli tak, przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Materiały Wideo
 • Pomocną listę kontrolną
 • Infografiki
 • Udział w najbliższych warsztatach z ekspertami Greeneirs
 • Uzyskaj dostęp test drive
vmware logo

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych *

  * Pola wymagane

  Z VMware Future Ready Workforce przygotujesz swoją firmę na pracę jutra. Umożliwienie pracownikom pracy zdalnej wymaga ścisłej współpracy pomiędzy działami HR, IT, bezpieczeństwa i operacji biznesowych. Jako VMware wierzymy, że tylko pracując razem, można zagwarantować sukces projektu. Potrzeby poszczególnych działów różnią się jednak od siebie. VMware we współpracy ze swoimi partnerami chce pomóc firmom w znalezieniu takich rozwiązań, które pomogą wszystkim użytkownikom. Dowiedz się więcej i poznaj przyszłość pracy zdalnej.