Tel. (22) 439-03-20 biuro@greeneris.com

Webinar:

Zarządzanie mobilnością
w Architekturze Zero Trust Access

08.04.2021

Agenda

10:00 – 10:30

Architektura Zero Trust Access – Workspace One, Workspace One Access i Intelligence jako spójna platforma ZTA

Uczestnicy będą mogli posłuchać i zapoznać się na żywo z platformą zarządzania WONE jako kluczowego elementu architektury coraz szerzej rozpoznawalnej na rynku jakim jest Zero Trust. Warto zapoznać się jakie elementy wchodzą w skład takiej architektury przy jej ewentualnym wprowadzaniu do organizacji tak aby praca w środowisku rozproszonym była efektywna i bezpieczna. VMware WorkspaceOne adresuje trzy z czterech głównych obszarów ZTA a jakie dowiedziecie się Państwo podczas tej sesji.

10:30 – 11:30

Workspace ONE UEM w rozwiązaniu Modern Management dla systemu Android, Apple IOS, Windows 10

W czasie sesji będzie można zobaczyć jak system Workspace ONE adresuje potrzeby współczesnych przedsiębiorstw w celu zarządzania systemami Android, Apple MAC OS / iOS i Microsoft Windows 10. Szczególna uwagę należy zwrócić, że Windows 10 to nowoczesny system do którego starszego typu rozwiązania zarządzania coraz bardziej nie pasują, dlatego firmy chcące wykorzystać cały potencjał możliwości jak również elastyczność zarządzania szczególnie w dobie pracy zdalnej poszukują nowych możliwości. Workspace ONE jest w pełni zgodny z zaleceniami Microsoft dla tzw. Modern Management. Będzie możliwość zadawania pytania oraz dzielenia się pomysłami i najlepszymi praktykami z innymi praktykami zajmującymi się produktami, technologiami w obszarze mobilności.

11:30 – 11:40 przerwa

11:40 – 12:20

Windows Virtual Desktop – rozwiązania pracy zdalnej z chmury Azure wykorzystujące rozwiązania VMware

Sesja w czasie, której pokażemy jak można zrealizować efektywne kosztowo i technologicznie środowisko dostarczające wirtualne desktopy z chmury Azure. Microsoft Windows Virtual Desktop to nowe podejście do technologii VDI, które zostało zoptymalizowane dla firm – szczególną uwagę zwraca nowa technologia w systemie Windows 10 – MultiSession, która jest tylko i wyłącznie dostępna z Azure przez co całość rozwiązania zyskuje dodatkowe benefity, VMware to natomiast serce które zarządza całym środowiskiem w nowoczesny sposób a o którym opowiemy podczas tej sesji.

12:20 – 12:45

VMware Test Drive Demo – praktyczny pokaz rozwiązań

Zaprezentujmy możliwości środowiska demonstracyjnego VMware Test Drive, w którym można w praktyce zapoznać się z produktami z rodziny End User Computing w tym Workspace One, Horizon VDI. Dla zainteresowanych osób dostępem do tego środowiska demonstracyjnego wygenerujemy konta, które przez okres 30 dni pozwolą na zapoznanie się z interesującymi funkcjonalnościami omawianych rozwiązań.

Zarejestruj się na Webinar

Zapraszamy do zarejestrowania na webinar. Zarówno rejestracja jak i udział w są bezpłatne. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz już dziś!

Jak dołączyć do Webinaru?

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo indywidualny link do spotkania on-line. Seminarium prowadzone będzie przez platformę do wideokonferencji Zoom. Dołączyć do spotkania można z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej lub za pośrednictwem darmowej aplikacji Zoom Cloud Meetings dostępnej na urządzenia z IOS, Android lub Windows. Pobierz aplikację Zoom: Download

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Zakończenie planowane jest o godzinie 12:45.

vmware logo

Wypełnij formularz rejestracyjny na Webinar
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych *

    * Pola wymagane