Tel. (22) 439-03-20 biuro@greeneris.com

Horizon

VMware Horizon jest rozwiązaniem, które ułatwia zarządzanie IT dostarczając do użytkowników końcowych wirtualne stacje robocze (VDI) i aplikacje (VDA).

Horizon może działać w środowiskach typu on-premise, chmurowych i hybrydowych. Dzięki wykorzystaniu do administracji kompletnego i zoptymalizowanego dla data center środowiska pracy, wspomaga dział IT w sprawowaniu kontroli i ochrony nad wszystkimi podzespołami składowymi Windows jak rdzeń systemu, aplikacje i dane użytkownika. Wszystkie te elementy dostarczone na dowolne, preferowane przez pracownika urządzenie, bezzwłocznie tak by zaspokoić konkretne biznesowe wymagania.

Cechy VMware Horizon

R

Dostarcza dostęp do wirtualnych desktopów i aplikacji z jednego miejsca

Zamień stacjonarny komputer w bezpieczne cyfrowe miejsce pracy, w formie maszyny wirtualnej, która będzie dostarczona i stworzona w momencie kiedy jej potrzebujesz. Twórz i dystrybuuj do użytkowników wirtualne desktopy i aplikacje za pomocą jednej nowoczesnej platformy do zarządzania.

R

Inwestycja w Horizon się zwraca

Dzięki aktywnemu wykorzystaniu wirtualnych zasobów dyskowych, sprzętowych i sieciowych, Horizon ułatwia zażądanie infrastrukturą i obniża koszty. Zmniejsz codzienny koszt operacyjny z pomocą naszej platformy, która pozwala na rozszerzoną wirtualizację płynącą z centrów danych wprost do twoich pracowników.

R

Stworzony z myślą o wirtualnych centrach danych

Horizon jest ściśle związany z Software-Defined Data Center, a wiec z centrami danych, gdzie sieć i macierze są zwirtualizowane. Do tych technologii zalicza się vSphere, vSAN i NSX. Taka integracja zapewnia bezproblemowe i bezpieczne rozwiązanie dla klientów on-premise’owych i chmurowych, eliminując potrzebę budowania, testowania i wspierania różnych dostawców macierzy, wirtualizacji i urządzeń sieciowych.

R

Windows i Linux

Szybka i skalowalna dostawa Windows i Linuxa poprzez wiele centrów danych.

R

Blast Extreme Performance

Horizon dzięki streamingowi obrazu opartego na nowoczesnych bardzo wydajnych protokołach pozwala użytkownikom nie odróżnić warunków pracy od tej znanej z biurkowych komputerów. Ponadto znacznie rozszerza funkcjonalność zwykłego zdalnego pulpitu. Horizon dostarcza bezpieczne wirtualne stacje robocze o osiągach graficznych 2D i 3D porównywalnych z najlepszymi komputerami w klasie.

R

Horizon zabezpiecza dane i zapewnia wymagany poziom zgodności

Horizon wzmacnia kontrolę dystrybucji wirtualnych desktopów i chroni zasoby użytkowników końcowych za pomocą polityk, które dynamiczne dostosowują się do jego środowiska pracy. Wirtualne sieci pozwalają aktywnie chronić i balansować obciążenie w data center.

R

Łatwe zarządzanie między platformami on-premise i chmurą

Skorzystaj z zalet nowoczesnej architektury Horizon dostarczającej stacje robocze i aplikacje w kilka sekund, jednocześnie redukując koszty operacyjne i dyskowe. Odkryj efektywne tworzenie desktopów na życzenie, oraz proste przygotowywanie dla nich aplikacji.

R

Inteligentne polityki i nieprzerwany dostęp

Ułatwiona autentykacja między dowolnymi desktopami i aplikacjami w ramach technologii True SSO. Kontekstowe polityki, które pozwalają nawiązać połączenie użytkownikowi tylko z określonej lokalizacji i z określonego urządzenia. Wielopłaszczyznowa ochrona wirtualnej infrastruktury z uproszczoną warstwą sieciową, zautomatyzowaną inteligentnymi zabezpieczeniami przed zagrożeniami, które działają od centrów danych, aż po urządzenia końcowe.

R

Jedno, cyfrowe miejsce pracy

VMware Horizon Zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do swoich wirtualnych desktopów i aplikacji, włączając w to aplikacje publikowane przez RDS i Citrix XenApp – wszystko to dostępne z jednego miejsca.

R

Dostawa typu Just-in-Time

System Horizon szybko stworzy w pełni wyposażone i spersonalizowane cyfrowe stacje robocze wykorzystując technologie JMP, w skład których wchodzą Instant Clone, App Volume i Dynamic Enviroment Management. W prosty sposób monitoruj osiągi, ustawiaj alarmy i notyfikacje, a także naprawiaj problemy tak aby jeszcze bardziej poprawić doświadczenia użytkownika.

Horizon zapewnia bezpieczne podejście do dostarczania i zarządzania wirtualnymi desktopami i aplikacjami, jednocześnie zmniejszając koszty, pozwalając użytkownikom pracować w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu.

Masz pytania? Dowiedz się więcej o VMware Horizon

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy VMware w Polsce.