Tel. (22) 439-03-20 biuro@greeneris.com
VMWARE WORKSPACE ONE FOR EDUCATION

Dowiedz się jak WMware Workspace One przeniesie Twoją uczelnię w nową epokę nauczania

W świecie, w którym nauczanie na odległość jest nową normą, Workspace ONE for Education pomaga instytucjom szkolnictwa wyższego umożliwić studentom, wykładowcom i administracji łączność na więcej sposobów niż kiedykolwiek.

Dzisiejsze potrzeby studentów wykraczają daleko poza niezawodny dostęp do sal lekcyjnych online. Potrzebują również dostęp do laboratoriów, oprogramowania edukacyjnego, materiałów, potrzebnych do nauki i prac na zajęciach. Muszą móc kontaktować się z administracją uczelni, księgowością, mieć możliwość płatności online a także komunikować się i współpracować z rówieśnikami i profesorami.

Workspace ONE for Education dostarcza funkcje do zarządzania i usługi najwyższej jakości aby uczelnie mogły skutecznie konkurować o najlepszych studentów i wykładowców. Jednocześnie rozwiązanie to pozwala uczelniom zaoszczędzić pieniądze, ponieważ jest to jedna kompleksowa platforma do zarządzania i obsługi wszystkich typów urządzeń i systemów operacyjnych, z którymi można się zetknąć. Niezależnie od potrzeb i problemów związanych z zarządzaniem IT, Workspace ONE for Education jest odpowiedzią na nie.

Skontaktuj się z nami: +48 22 439 03 20 | biuro@greeneris.com

Jeśli nie chcesz otrzymywać tego typu wiadomości kliknij ten link.